pühapäev, 17. aprill 2011

23. aprillil tähistavad ansamblid Winny Puhh, Kurjam ja Öökülm esimest korda Eestis ja kogu põhjapoolkeral rahvusvahelist onudepäeva. Võigas onudepäeva horror leiab aset klubis Rock Café.

Maru enesehävituspataljon Winny Puhh on esinenud rippudes lae all, samuti 360-kraadisel laval, mäsleva fännidehordi sees ja ees, kuid nüüd on esimest korda plaanis esinemine läbipaistval laval!

Selleks püstitatakse Rock Cafesse rahva kohale erakordne läbipaistev klaasist lava. Kontserdikülastajatel on võimalus esimest korda näha vahvaid instru- ja muid mentaliste ka altpoolt. Rahvameditsiinist on ammu teada, et parima muusikaelamuse saab just pea kuklas kontserti jälgides!

Öökülm ja Kurjam tõsiseltvõetavale muusikagurmaanile loomulikult mingit tutvustamist ei vaja. Ettekandmisele tulevad senikuulmatud laulud, tüüned remiksid ja ekstraordinaarsed mürajadad.

Toimub Aasta Onu tiitli üleandmine, avatud on Onu Bella nimeline karaokebaar. Esinevad poeedid, võimalus on osaleda armulaual ja kannatada pihitoolis.

Onu kostüümis sissepääs pooleteisekordse hinnaga! Läbi aastatuhandete on just onud olnud ühiskonnas edasiviivaks jõuks, kuid nende saavutused ja ponnistused on tihtilugu jäänud tähelepanuta.

Piiratud kogus pileteid hinnaga alates 7 EUR tulevad müügile Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades üle Eesti reedel, 15. aprillil kell 10.00.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar